Medresa “Gazi Isa-beg” organizovala turnir u malom fudbalu

Dana 22. maja 2024. godine u Medresi je održan uzbudljiv turnir u malom fudbalu, na kojem su ekipe pokazale izuzetnu borbenost i fer plej. Takmičenje je okupilo učenike iz različitih odjeljenja, a prisustvovali su i profesori Medrese, koji su podržavali svoje favorite.
Nakon niza napetih utakmica, prvo mjesto osvojilo je odjeljenje IIa-2, demonstrirajući izvanrednu vještinu i timski rad. Drugo mjesto pripalo je ekipi iz odjeljenja IIIa-1, dok je treće mjesto zauzelo odjeljenje IVa-2.
Pored timskih uspjeha, nekoliko pojedinaca se posebno istaklo na turniru. Daca Jasmin iz odjeljenja IVa-2 proglašen je za najboljeg golmana turnira, zahvaljujući svojim izvanrednim odbranama. Papić Alden iz odjeljenja IIIa-1 bio je najbolji strijelac, dok je titula najboljeg igrača turnira pripala Ajdarević Bilalu iz pobjedničkog odjeljenja IIa-2.
Ovaj događaj je još jednom pokazao važnost sporta u školskom životu, potičući timski duh i prijateljstvo među učenicima.