Svršenik Medrese osvojio titulu svjetskog šampiona
05/02/2018
Još jedna zlatna medalja u boksu učeniku Medrese
21/03/2018

Dana 26.02.2018., direktor Medrese dr. Rešad ef. Plojović primio je učenika trećeg razreda ove škole, Emira Hanušu, inače boksera Novog Pazara, koji je osvojio zlatnu medalju u uzrastu mladih boksera do 56 kg na prvenstvu Srbije, koje je prije nekoliko dana održano u Jagodini.

Emir je u finalnom meču pobedio Samira Durakovskog iz zrenjaninskog Petrovgrada odlukom sudija 3:0, dok je u polufinalnoj borbi pobjedio Lazara Pantića.

Direktor Plojović je čestitao Emiru, koji je učenik sa primjernim vladanjem i uspjehom, na ostvarenom rezultatu, te uručio nagradu, kao znak pažnje Medrese prema svojim izuzetnim učenicima, obećavši da će Emiru i ostalim učenicima koji ostvare ovakve rezultate uprava škole obezbjediti stipendije tokom školovanja u Medresi.

Sve čestitke mladom Emiru i njegovom treneru Dževadu Ibroviću, bivšem prvaku Srbije.

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *