Još jedna zlatna medalja u boksu učeniku Medrese

Učenik Medrese prvak Srbije u boksu
26/02/2018
Predstavnici Medrese na internacionalnoj debati u Kataru
09/04/2018

Ekrem Hanuša, učenik 1. razreda Medrese Gazi Isa-beg osvojio je zlatnu medalju u kategoriji do 48 kilograma, na prvenstvu Srbije za juniore, nedavno održanom u Valjevu.

Ekrem je u polufinalu savladao Miroslava Ivanovića iz valjevskog Metalca sa 3:0, a u finalu je pobedio boksera Mačve iz Šapca Damira Sakića tehničkim nokautom u trećoj rundi.

“Bilo je sjajno. Treniram boks dve godine i rad se isplatio. Inače, u ovom sportu želim da ostvarim sve što se može postići, najpre kao amater, a zatim i u profesionalnoj konkurenciji”, rekao je Hanuša.

Na ovaj način se Ekrem pridružio svom starijem bratu, Emiru Hanuši, koji je krajem februara osvojio zlato i šampionsku titulu države u kategoriji mladih boksera do 56 kg.
Čestitke braći Hanuša, njihovoj porodici, treneru, nekadašnjem seniorskom prvaku Srbije Dževadu Ibroviću, ali i Medresi Gazi Isa-beg, školi koju dvojica braće, zlatnih boksera pohađaju, koja ima razumijevanje za njihove potrebe.

Informativna sluzba Medrese

Komentariši

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *